Declarații de avere

Declaratii de avere și interese ale Consilierilor Locali

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE/INTERESE5307.12.20202019
Anastasescu Iuian AndreiConsilier LocalAVERE/INTERESE5007.12.20202019
Bercea Bogdan ȘtefanConsilier LocalAVERE/INTERESE5815.12.20202019
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE/INTERESE5107.12.20202019
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE5408.12.20202019
Cristea Răzvan MihaiConsilier LocalAVERE/INTERESE5508.12.20202019
Fleșieru Sebastian ConstantinConsilier LocalAVERE/INTERESE4524.11.20202019
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE/INTERESE5609.12.20202019
Isbășoiu Mihai AlexandruConsilier LocalAVERE/INTERESE5916.12.20202019
Mateescu MariusConsilier LocalAVERE/INTERESE4604.12.20202019
Pop Valentin GheorgheConsilier LocalAVERE/INTERESE4907.12.20202019
Ungureanu IoanaConsilier LocalAVERE/INTERESE4804.12.20202019
Ungureanu MarcelConsilier LocalAVERE/INTERESE4704.12.20202019

Declaratii de avere și interese ale Funcționarilor Primăriei si Primarului

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
Ciobanu Sorin IoanPrimarAVERE/INTERESE5207.12.20202019
Barabas Sebastian NicolaeInspectorAVERE/INTERESE503.06.20202019
Bârsan Anemari-RoxanaInspectorAVERE/INTERESE3212.06.20202019
Bogdan Aurel LucianInspectorAVERE/INTERESE603.06.20202019
Bogdan Roxana-AlexandraInspector superiorAVERE/INTERESE302.06.20202019
Bucur Ioana DorinaReferentAVERE/INTERESE1603.06.20202019
Campeanu Andreea IrinaInspectorAVERE/INTERESE1503.06.20202019
Câmpeanu Marius-CătălinDirectorAVERE/INTERESE2510.06.20202019
Colesniuc ElenaInspectorAVERE/INTERESE2209.06.20202019
Dan AnaInspectorAVERE/INTERESE2410.06.20202019
Dedici Angela GeorgetaInspectorAVERE/INTERESE1003.06.20202019
Diaconu Oana IulianaInspector superiorAVERE/INTERESE1805.06.20202019
Firican PasicaInspectorAVERE/INTERESE803.06.20202019
Goidea Mihaela LauraInspectorAVERE/INTERESE4015.06.20202019
Istrate AdrianReferentAVERE/INTERESE213.05.20202019
Kolober SimonaInspectorAVERE/INTERESE1203.06.20202019
Lazar ArcadiaInspectorAVERE/INTERESE2009.06.20202019
Lazar Elena RodicaInspectorAVERE/INTERESE1103.06.20202019
Leca Magdalena IoanaȘef serviciu economicAVERE/INTERESE103.06.20202019
Moroianu AnaInspectorAVERE/INTERESE703.06.20202019
Neguț Iaiela EmimaInspectorAVERE/INTERESE903.06.20202019
Onu LilianaȘef Birou APIIPAVERE/INTERESE1909.06.20202019
Orădan DorinaInspectorAVERE/INTERESE4115.06.20202019
Pandrea AnitaInspectorAVERE/INTERESE3312.06.20202019
Pîntea Ovidiu GabrielConsilier juridicAVERE/INTERESE3815.06.20202019
Radu ConstantinInspectorAVERE/INTERESE2710.06.20202019
Samson FlorentinaInspectorAVERE/INTERESE1705.06.20202019
Simion AndreeaInspector SuperiorAVERE/INTERESE1403.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE1303.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE5709.12.20202019
Trandafir Claudia VioletaReferent AVERE/INTERESE402.06.20202019
Turea Iliuta CristinelInspectorAVERE/INTERESE3515.06.20202019