Declarații de avere

Declaratii de avere și interese ale Consilierilor Locali

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE/INTERESE39/402021/06/152020
Anastasescu Iuian AndreiConsilier LocalAVERE/INTERESE36/372021/06/152020
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE33/342021/06/152020
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE/INTERESE37/382021/06/152020
Cristea Răzvan MihaiConsilier LocalAVERE/INTERESE38/392021/06/152020
Pop Valentin GheorgheConsilier LocalAVERE/INTERESE35/362021/06/152020
Isbășoiu Mihai AlexandruConsilier LocalAVERE/INTERESE34/352021/06/152020
Fleșieru Sebastian ConstantinConsilier LocalAVERE/INTERESE32/332021/06/152020
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE/INTERESE31/322021/06/152020
Bercea Bogdan ȘtefanConsilier LocalAVERE/INTERESE27/282021/06/142020
Ciobanu Sorin IoanConsilier LocalAVERE/INTERESE15/162021/06/022020
Ungureanu IoanaConsilier LocalAVERE/INTERESE14/152021/06/022020
Ungureanu MarcelConsilier LocalAVERE/INTERESE13/142021/06/022020
Mateescu MariusConsilier LocalAVERE/INTERESE3/42021/05/242020
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE12021/01/272020
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE/INTERESE532020/12/072019
Anastasescu Iuian AndreiConsilier LocalAVERE/INTERESE502020/12/072019
Bercea Bogdan ȘtefanConsilier LocalAVERE/INTERESE582020/12/152019
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE/INTERESE512020/12/072019
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE542020/12/082019
Cristea Răzvan MihaiConsilier LocalAVERE/INTERESE552020/12/082019
Fleșieru Sebastian ConstantinConsilier LocalAVERE/INTERESE452020/11/242019
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE/INTERESE562020/12/092019
Isbășoiu Mihai AlexandruConsilier LocalAVERE/INTERESE592020/12/162019
Mateescu MariusConsilier LocalAVERE/INTERESE462020/12/042019
Pop Valentin GheorgheConsilier LocalAVERE/INTERESE492020/12/072019
Ungureanu IoanaConsilier LocalAVERE/INTERESE482020/12/042019
Ungureanu MarcelConsilier LocalAVERE/INTERESE472020/12/042019

Declaratii de avere și interese ale Funcționarilor Primăriei si Primarului

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
Bogdan Aurel LucianInspectorAVERE/INTERESE42/432021/06/152020
Goidea Mihaela LauraInspectorAVERE/INTERESE41/422021/06/152020
Câmpeanu Marius-CătălinDirectorAVERE/INTERESE40/412021/06/152020
Pîntea Ovidiu GabrielConsilier juridicAVERE/INTERESE30/312021/06/152020
Orădan DorinaInspectorAVERE/INTERESE29/302021/06/152020
Onu LilianaȘef Birou APIIPAVERE/INTERESE28/292021/06/142020
Sadici Oana IulianaConsilier Achizitii publiceAVERE/INTERESE26/272021/06/142020
Firican PasicaInspectorAVERE/INTERESE25/262021/06/142020
Leca Magdalena IoanaȘef serviciu economicAVERE/INTERESE24/252021/06/142020
Barabas Sebastian NicolaeInspectorAVERE/INTERESE23/242021/06/142020
Lazar Elena RodicaInspectorAVERE/INTERESE22/232021/06/142020
Dedici Angela GeorgetaInspectorAVERE/INTERESE21/222021/06/142020
Radu ConstantinInspectorAVERE/INTERESE20/212021/06/142020
Samson FlorentinaInspectorAVERE/INTERESE19/202021/06/102020
Neguț Iaiela EmimaInspectorAVERE/INTERESE18/192021/06/082020
Turea Iliuta CristinelInspectorAVERE/INTERESE16/172021/06/072020
Moroianu AnaInspectorAVERE/INTERESE17/182021/06/072020
Lazar ArcadiaInspectorAVERE/INTERESE12/132021/06/022020
Simion AndreeaInspector SuperiorAVERE/INTERESE11/122021/05/252020
Trandafir Claudia VioletaReferent AVERE/INTERESE10/112021/05/252020
Bogdan Roxana-AlexandraInspector superiorAVERE/INTERESE9/102021/05/252020
Bucur Ioana DorinaReferentAVERE/INTERESE8/92021/05/252020
Istrate AdrianReferentAVERE/INTERESE7/82021/05/242020
Dan AnaInspectorAVERE/INTERESE6/72021/05/242020
Colesniuc ElenaInspectorAVERE/INTERESE5/62021/05/242020
Bârsan Anemari-RoxanaInspectorAVERE/INTERESE4/52021/05/242020
Campeanu Andreea IrinaInspectorAVERE/INTERESE2/32021/05/212020
Kolober SimonaInspectorAVERE/INTERESE1/22021/05/212020
Ciobanu Sorin IoanPrimarAVERE/INTERESE522020/12/072019
Barabas Sebastian NicolaeInspectorAVERE/INTERESE503.06.20202019
Bârsan Anemari-RoxanaInspectorAVERE/INTERESE3212.06.20202019
Bogdan Aurel LucianInspectorAVERE/INTERESE603.06.20202019
Bogdan Roxana-AlexandraInspector superiorAVERE/INTERESE302.06.20202019
Bucur Ioana DorinaReferentAVERE/INTERESE1603.06.20202019
Campeanu Andreea IrinaInspectorAVERE/INTERESE1503.06.20202019
Câmpeanu Marius-CătălinDirectorAVERE/INTERESE2510.06.20202019
Colesniuc ElenaInspectorAVERE/INTERESE2209.06.20202019
Dan AnaInspectorAVERE/INTERESE2410.06.20202019
Dedici Angela GeorgetaInspectorAVERE/INTERESE1003.06.20202019
Diaconu Oana IulianaInspector superiorAVERE/INTERESE1805.06.20202019
Firican PasicaInspectorAVERE/INTERESE803.06.20202019
Goidea Mihaela LauraInspectorAVERE/INTERESE4015.06.20202019
Istrate AdrianReferentAVERE/INTERESE213.05.20202019
Kolober SimonaInspectorAVERE/INTERESE1203.06.20202019
Lazar ArcadiaInspectorAVERE/INTERESE2009.06.20202019
Lazar Elena RodicaInspectorAVERE/INTERESE1103.06.20202019
Leca Magdalena IoanaȘef serviciu economicAVERE/INTERESE103.06.20202019
Moroianu AnaInspectorAVERE/INTERESE703.06.20202019
Neguț Iaiela EmimaInspectorAVERE/INTERESE903.06.20202019
Onu LilianaȘef Birou APIIPAVERE/INTERESE1909.06.20202019
Orădan DorinaInspectorAVERE/INTERESE4115.06.20202019
Pandrea AnitaInspectorAVERE/INTERESE3312.06.20202019
Pîntea Ovidiu GabrielConsilier juridicAVERE/INTERESE3815.06.20202019
Radu ConstantinInspectorAVERE/INTERESE2710.06.20202019
Samson FlorentinaInspectorAVERE/INTERESE1705.06.20202019
Simion AndreeaInspector SuperiorAVERE/INTERESE1403.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE1303.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE5709.12.20202019
Trandafir Claudia VioletaReferent AVERE/INTERESE402.06.20202019
Turea Iliuta CristinelInspectorAVERE/INTERESE3515.06.20202019