Declarații de avere

Declaratii de avere și interese ale Consilierilor Locali

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
IOANA N. UNGUREANUConsilier LocalAVERE14235032022/06/272022
IOANA N. UNGUREANUConsilier LocalINTERESE14234882022/06/272022
BERCEA S. STEFAN BOGDANConsilier LocalAVERE14211402022/06/232022
BERCEA S. STEFAN BOGDANConsilier LocalINTERESE14212082022/06/232022
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE13825962022/06/152022
Golăeș IonelConsilier LocalINTERESE13823142022/06/152022
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE13771812022/06/152022
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalINTERESE13759672022/06/152022
Anastasescu Iulian AndreiConsilier LocalAVERE13632732022/06/152022
Anastasescu Iulian AndreiConsilier LocalINTERESE13631712022/06/152022
Țuțui GeorgeConsilier LocalAVERE13219162022/06/142022
Țuțui GeorgeConsilier LocalINTERESE13213892022/06/142022
Isbasoiu Mihai-AlexandruConsilier LocalAVERE12365032022/06/092022
Isbasoiu Mihai-AlexandruConsilier LocalINTERESE12363292022/06/092022
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE6681252022/06/032022
Cață GeorgianConsilier LocalINTERESE11080552022/06/032022
Pop Valentin-GheorgheConsilier LocalAVERE10737532022/05/312022
Pop Valentin-GheorgheConsilier LocalINTERESE10738702022/05/312022
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE10579102022/05/312022
Constantin DanielaConsilier LocalINTERESE10572102022/05/312022
Boldan Ștefan-AdrianConsilier LocalAVERE10477902022/05/302022
Boldan Ștefan-AdrianConsilier LocalINTERESE10475752022/05/302022
Mateescu MariusViceprimarAVERE10458442022/05/302022
Mateescu MariusViceprimarINTERESE10455092022/05/302022
Țuțui GeorgeConsilier LocalAVERE/INTERESE44/452021/12/082021
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE/INTERESE39/402021/06/152020
Anastasescu Iuian AndreiConsilier LocalAVERE/INTERESE36/372021/06/152020
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE33/342021/06/152020
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE/INTERESE37/382021/06/152020
Cristea Răzvan MihaiConsilier LocalAVERE/INTERESE38/392021/06/152020
Pop Valentin GheorgheConsilier LocalAVERE/INTERESE35/362021/06/152020
Isbășoiu Mihai AlexandruConsilier LocalAVERE/INTERESE34/352021/06/152020
Fleșieru Sebastian ConstantinConsilier LocalAVERE/INTERESE32/332021/06/152020
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE/INTERESE31/322021/06/152020
Bercea Bogdan ȘtefanConsilier LocalAVERE/INTERESE27/282021/06/142020
Ciobanu Sorin IoanConsilier LocalAVERE/INTERESE15/162021/06/022020
Ungureanu IoanaConsilier LocalAVERE/INTERESE14/152021/06/022020
Ungureanu MarcelConsilier LocalAVERE/INTERESE13/142021/06/022020
Mateescu MariusConsilier LocalAVERE/INTERESE3/42021/05/242020
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE12021/01/272020
Albuleț Gabriel EugenConsilier LocalAVERE/INTERESE532020/12/072019
Anastasescu Iuian AndreiConsilier LocalAVERE/INTERESE502020/12/072019
Bercea Bogdan ȘtefanConsilier LocalAVERE/INTERESE582020/12/152019
Cață GeorgianConsilier LocalAVERE/INTERESE512020/12/072019
Constantin DanielaConsilier LocalAVERE/INTERESE542020/12/082019
Cristea Răzvan MihaiConsilier LocalAVERE/INTERESE552020/12/082019
Fleșieru Sebastian ConstantinConsilier LocalAVERE/INTERESE452020/11/242019
Golăeș IonelConsilier LocalAVERE/INTERESE562020/12/092019
Isbășoiu Mihai AlexandruConsilier LocalAVERE/INTERESE592020/12/162019
Mateescu MariusConsilier LocalAVERE/INTERESE462020/12/042019
Pop Valentin GheorgheConsilier LocalAVERE/INTERESE492020/12/072019
Ungureanu IoanaConsilier LocalAVERE/INTERESE482020/12/042019
Ungureanu MarcelConsilier LocalAVERE/INTERESE472020/12/042019

Declaratii de avere și interese ale Funcționarilor Primăriei si Primarului

NUMEFUNCTIETIP DECLARATIENR. INREG.DATA DEPUNERIIANDOCUMENT
CIOBANU I. SORIN IOANPrimarAVERE13079532022/06/142022
CIOBANU I. SORIN IOANPrimarINTERESE13054802022/06/142022
GOIDEA C. MIHAELA LAURAInspector superior la Orasul PredealAVERE11411432022/06/142022
GOIDEA C. MIHAELA LAURAInspector superior la Orasul PredealINTERESE11408562022/06/142022
DEDICI V. ANGELA GEORGETAInspector principal la Orasul PredealAVERE8556102022/06/142022
DEDICI V. ANGELA GEORGETAInspector principal la Orasul PredealINTERESE8553902022/06/142022
PÎNTEA N. OVIDIU GABRIELSecretar General UAT la Orasul
Predeal,
AVERE12322492022/06/092022
PÎNTEA N. OVIDIU GABRIELSecretar General UAT la Orasul
Predeal,
INTERESE12318722022/06/092022
BARSAN I. ANEMARIInspector Superior la Orasul PredealAVERE11795542022/06/082022
BARSAN I. ANEMARIInspector Superior la Orasul PredealINTERESE11792452022/06/082022
ORADAN G. DORINAInspector Superior la Orasul PredealAVERE11590092022/06/072022
ORADAN G. DORINAInspector Superior la Orasul PredealINTERESE11538502022/06/072022
TUREA ILIUTA CRISTINELInspector Superior la Orasul PredealAVERE11499082022/06/072022
TUREA ILIUTA CRISTINELInspector Superior la Orasul PredealINTERESE11493452022/06/072022
BOGDAN A. AUREL LUCIANInspector Superior la Orasul PredealAVERE10894662022/06/022022
BOGDAN A. AUREL LUCIANInspector Superior la Orasul PredealINTERESE10885812022/06/022022
LECA D. MAGDALENA IOANAȘef serviciu la Orasul PredealAVERE10376272022/05/302022
LECA D. MAGDALENA IOANAȘef serviciu la Orasul PredealINTERESE10398992022/05/302022
RADU I. CONSTANTINInspector superior la Orasul PredealAVERE9399972022/05/302022
LAZĂR M. ELENA RODICAInspector Superior la Orasul PredealAVERE10369522022/05/302022
LAZĂR M. ELENA RODICAInspector Superior la Orasul PredealINTERESE10367022022/05/302022
TRANDAFIR C. CLAUDIA VIOLETAInspector Superior la Orasul PredealAVERE9762732022/05/252022
TRANDAFIR C. CLAUDIA VIOLETAInspector Superior la Orasul PredealINTERESE9760022022/05/252022
BARABAȘ G. SEBASTIAN NICOLAEInspector Superior la Orasul PredealAVERE9761922022/05/252022
BARABAȘ G. SEBASTIAN NICOLAEInspector Superior la Orasul PredealINTERESE9760012022/05/252022
SADICI O. OANA IULIANAConsilier Achizitii Publice SuperiorAVERE9738612022/05/252022
SADICI O. OANA IULIANAConsilier Achizitii Publice SuperiorINTERESE9736922022/05/252022
ONU S. LILIANAȘef birou la Orasul PredealAVERE8908352022/05/252022
ONU S. LILIANAȘef birou la Orasul PredealINTERESE8905372022/05/192022
SIMION ANDREEAInspector Superior la Orasul PredealAVERE8912962022/05/192022
SIMION ANDREEAInspector Superior la Orasul PredealINTERESE8910852022/05/192022
FIRICAN V. PASICAInspector superior la Orasul PredealAVERE8816832022/05/192022
PANDREA P. ANITAInspector la Orasul PredealINTERESE9025322022/05/192022
PANDREA P. ANITAInspector la Orasul PredealINTERESE9025322022/05/192022
LAZĂR V. ArcadiaInspector principal la Orasul PredealAVERE8805662022/05/192022
BOGDAN I. ROXANA ALEXANDRAInspector superior la Orasul PredealAVERE2130812022/05/182022
BOGDAN I. ROXANA ALEXANDRAInspector superior la Orasul PredealINTERESE1977602022/03/182022
FIRICAN V. PASICAInspector superior la Orasul PredealINTERESE8814412022/05/182022
LAZĂR V. ArcadiaInspector principal la Orasul PredealINTERESE8800592022/05/182022
BUCUR I. IOANA DORINAReferent Superior la Orasul PredealAVERE8842832022/05/182022
BUCUR I. IOANA DORINAReferent Superior la Orasul PredealINTERESE8840452022/05/182022
NEGUȚ G. IAIELA EMIMAInspector superior la Orasul PredealAVERE8765032022/05/182022
NEGUȚ G. IAIELA EMIMAInspector superior la Orasul PredealINTERESE8758052022/05/182022
DAN S. ANAInspector superior la Orasul PredealAVERE8763692022/05/182022
DAN S. ANAInspector superior la Orasul PredealINTERESE8760212022/05/182022
COLESNIUC A. ELENAIInspector principal la Orasul PredealAVERE8758242022/05/182022
CHIRIȚESCU I. MIHNEA GEORGIANInspector la Orasul PredealAVERE8210212022/05/182022
CHIRIȚESCU I. MIHNEA GEORGIANInspector la Orasul PredealINTERESE8758042022/05/182022
COLESNIUC A. ELENAIInspector principal la Orasul PredealINTERESE6171632022/05/022022
MOROIANU V. ANAInspector principal la Orasul PredealAVERE6645472022/05/052022
MOROIANU V. ANAInspector principal la Orasul PredealINTERESE6644572022/05/052022
IANCU O. CRISTINEL CONSTANTINPolitist local la Orasul PredealAVERE6194852022/05/022022
IANCU O. CRISTINEL CONSTANTINPolitist local la Orasul PredealINTERESE6189632022/05/022022
SUCIU F. FLORIN-GIGELPolitist Local la Orasul PredealAVERE6118082022/05/022022
SUCIU F. FLORIN-GIGELPolitist Local la Orasul PredealINTERESE6116882022/05/022022
UNGUREANU M. MARCELPolitist Local la Orasul PredealINTERESE4889732022/04/212022
UNGUREANU M. MARCELPolitist Local la Orasul PredealAVERE4886192022/04/212022
SAMSON T. FLORENTINAInspector superior la Orasul PredealAVERE3890342022/04/122022
SAMSON T. FLORENTINAInspector superior la Orasul PredealINTERESE3910112022/04/122022
CÂMPEANU I. ANDREEA IRINAInspector superior la Orasul PredealAVERE3377822022/04/062022
CÂMPEANU I. ANDREEA IRINAInspector superior la Orasul PredealINTERESE3369542022/04/062022
ISTRATE M. ADRIANPolițist la Orasul PredealAVERE3315842022/04/062022
ISTRATE M. ADRIANPolițist la Orasul PredealINTERESE3315092022/04/062022
KOLOBER D. SIMONAInspector superior la Orasul PredealAVERE2123642022/03/182022
KOLOBER D. SIMONAInspector superior la Orasul PredealINTERESE2122082022/03/182022
Bogdan Aurel LucianInspectorAVERE/INTERESE42/432021/06/152020
Goidea Mihaela LauraInspectorAVERE/INTERESE41/422021/06/152020
Câmpeanu Marius-CătălinDirectorAVERE/INTERESE40/412021/06/152020
Pîntea Ovidiu GabrielConsilier juridicAVERE/INTERESE30/312021/06/152020
Orădan DorinaInspectorAVERE/INTERESE29/302021/06/152020
Onu LilianaȘef Birou APIIPAVERE/INTERESE28/292021/06/142020
Sadici Oana IulianaConsilier Achizitii publiceAVERE/INTERESE26/272021/06/142020
Firican PasicaInspectorAVERE/INTERESE25/262021/06/142020
Leca Magdalena IoanaȘef serviciu economicAVERE/INTERESE24/252021/06/142020
Barabas Sebastian NicolaeInspectorAVERE/INTERESE23/242021/06/142020
Lazar Elena RodicaInspectorAVERE/INTERESE22/232021/06/142020
Dedici Angela GeorgetaInspectorAVERE/INTERESE21/222021/06/142020
Radu ConstantinInspectorAVERE/INTERESE20/212021/06/142020
Samson FlorentinaInspectorAVERE/INTERESE19/202021/06/102020
Neguț Iaiela EmimaInspectorAVERE/INTERESE18/192021/06/082020
Turea Iliuta CristinelInspectorAVERE/INTERESE16/172021/06/072020
Moroianu AnaInspectorAVERE/INTERESE17/182021/06/072020
Lazar ArcadiaInspectorAVERE/INTERESE12/132021/06/022020
Simion AndreeaInspector SuperiorAVERE/INTERESE11/122021/05/252020
Trandafir Claudia VioletaReferent AVERE/INTERESE10/112021/05/252020
Bogdan Roxana-AlexandraInspector superiorAVERE/INTERESE9/102021/05/252020
Bucur Ioana DorinaReferentAVERE/INTERESE8/92021/05/252020
Istrate AdrianReferentAVERE/INTERESE7/82021/05/242020
Dan AnaInspectorAVERE/INTERESE6/72021/05/242020
Colesniuc ElenaInspectorAVERE/INTERESE5/62021/05/242020
Bârsan Anemari-RoxanaInspectorAVERE/INTERESE4/52021/05/242020
Campeanu Andreea IrinaInspectorAVERE/INTERESE2/32021/05/212020
Kolober SimonaInspectorAVERE/INTERESE1/22021/05/212020
Ciobanu Sorin IoanPrimarAVERE/INTERESE522020/12/072019
Barabas Sebastian NicolaeInspectorAVERE/INTERESE503.06.20202019
Bârsan Anemari-RoxanaInspectorAVERE/INTERESE3212.06.20202019
Bogdan Aurel LucianInspectorAVERE/INTERESE603.06.20202019
Bogdan Roxana-AlexandraInspector superiorAVERE/INTERESE302.06.20202019
Bucur Ioana DorinaReferentAVERE/INTERESE1603.06.20202019
Campeanu Andreea IrinaInspectorAVERE/INTERESE1503.06.20202019
Câmpeanu Marius-CătălinDirectorAVERE/INTERESE2510.06.20202019
Colesniuc ElenaInspectorAVERE/INTERESE2209.06.20202019
Dan AnaInspectorAVERE/INTERESE2410.06.20202019
Dedici Angela GeorgetaInspectorAVERE/INTERESE1003.06.20202019
Diaconu Oana IulianaInspector superiorAVERE/INTERESE1805.06.20202019
Firican PasicaInspectorAVERE/INTERESE803.06.20202019
Goidea Mihaela LauraInspectorAVERE/INTERESE4015.06.20202019
Istrate AdrianReferentAVERE/INTERESE213.05.20202019
Kolober SimonaInspectorAVERE/INTERESE1203.06.20202019
Lazar ArcadiaInspectorAVERE/INTERESE2009.06.20202019
Lazar Elena RodicaInspectorAVERE/INTERESE1103.06.20202019
Leca Magdalena IoanaȘef serviciu economicAVERE/INTERESE103.06.20202019
Moroianu AnaInspectorAVERE/INTERESE703.06.20202019
Neguț Iaiela EmimaInspectorAVERE/INTERESE903.06.20202019
Onu LilianaȘef Birou APIIPAVERE/INTERESE1909.06.20202019
Orădan DorinaInspectorAVERE/INTERESE4115.06.20202019
Pandrea AnitaInspectorAVERE/INTERESE3312.06.20202019
Pîntea Ovidiu GabrielConsilier juridicAVERE/INTERESE3815.06.20202019
Radu ConstantinInspectorAVERE/INTERESE2710.06.20202019
Samson FlorentinaInspectorAVERE/INTERESE1705.06.20202019
Simion AndreeaInspector SuperiorAVERE/INTERESE1403.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE1303.06.20202019
Simion Remus - EugenReferent principalAVERE/INTERESE5709.12.20202019
Trandafir Claudia VioletaReferent AVERE/INTERESE402.06.20202019
Turea Iliuta CristinelInspectorAVERE/INTERESE3515.06.20202019
Skip to content